Konyaaltı Rent A Car

Konyaaltı, Antalya^nın batısında yer alan ve son on yılda büyük bir gelişme göstererek Antalyanın elit ilçe merkezlerinde biri olmuştur. Özellikle bu ilçede yabancı uyruklu insanlar ev satıl alma yoluyla bu ilçenin ekonomik değerini daha da artırmışlardır. Konyaaltı rent a car olarak bu şirin yerleşim merkezinde sizlere rent a car hizmetini vip kalite ile sunmaktayız.
Bu yerleşim yerinde kendi adını taşıyan kilometrelerce uzunlukta büyük bir plaj bulunmaktadır.

Bu plaj antalya’nın en ünlü plajlarından birisidir. Öylek yaz aylarında özellikle bölgede bulunan oteller ve yazlıkçılar diye adlandırılan yerli turistlerin ve yabancı uyruk insanlarında gelmesiyle bu plajda yer bulmak bile imkansız hale gelmektedir. Bu yoğunluğun en önemli sebebi ise Antalya şehir merkezine en yakın plaj olması ve ulaşım alternatiflerinin fazla olması dikkat çekmektedir. Konyaaltı Plajı, şehrin batı kısmında falezlerin bittiği noktadan başlayarak, Antalya limanına kadar 4-5 km boyunca uzanmaktadır. Antalya - Kemer, karayolu üzerinde bulunur ve yerli-yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Plaj park olarak düzenlenen ve bir çok işletmeyi barındıran Konyaaltındaki Beach Park ise Antalya`nın vazgeçilmez mekanları arasına girmiştir. Antalya arma rent a car olarak bizde sizlere Antalya Oto Kiralama hizmetini yedi yirmi dört olarak kaliteli bir şekilde vermekteyiz.  Bu şirin ilçemizde tatilinizi geçiriyorsanız veya ikamet ediyorsanız sizde bizlere iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak ister otelinizde teslim, ister ikamet ettiniz konutta teslim seçeneklerimizle kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Antalyanın merkez ilçelerinden birisi olan Konyaltı ilçesinde bir çok alış veriş merkezi ve turistik tesisler ile kültür merkezleri bulunmaktadır. Konyaaltı falez kavşağında bulunan ve 5M Migros olarak bilinen alışveriş merkezi bu ilçe sınırlarında bulunmaktadır. 5M Migros alış veriş merkezine yerli halkın yanı sıra yabancı turistler  ve yerli turistler tarafından da yoğun bir ilgi ve ziyaret trafiği gerçekleştirilmektedir. Bu alışveriş merkezinde büyük bir otopark ve içerisinde zengin markaların bulunduğu mağazalar, restoranlar, sinemalar, bankamatikler ve bir adet banka şubesi bulunmaktadır. Bu alış veriş merkezine geldiniz ve eğlenmek istiyorsanız veya çocuğunuz var ise çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız antalyanın en büyük luna parkı bu alış veriş merkezinin tam karşısında bulunmaktadır. Bu eğlence merkezine çocuklarınızı götürmenizi tavsiye ederiz.
Konyaaltı ilçe sınırlarında her bütçeye uygu otel bulmak mümkündür. Ekonomik olarak otel isterseniz veya pansiyon isterseniz bu seçenek mevcut, her şey dahil lüks otel isterseniz bu seçenekte mevcuttur. Bu bölgedeki büyük otellerden bazıları; potebello otel, crown plaza, sea life oteldir. Bu bölge ayrıca lüks hizmet veren bir artı bir, iki artı bir ve üç artı bir apart olarak hizmet veren havuzlu restaurantlı rezidans biçiminde otellerde bulunmaktadır.  
Konyaaltı ilçe sınırlarında bulunan Antalya müzesi, akvaryum ve mini city ve luna park Sarısu piknik alanı ve plajı ayrıca gezilip görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Tabiki buraları gezmek için bir araca ihtiyacınız olacaktır sizde bu ihtiyacınız Konyaaltı rent a car ofisinden alabilirsiniz. Sizleri ofisimizde ağırlamaktan gurur duyar ve araçlarınızı ücretsiz olarak adresinize ve otelinize teslim ederiz. Rezervasyonlarınızı web sitemizden ve 0 242 244 53 83 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve ekonomik araç kiralamanın adresi sizlere bir telefon kadar yakındır.
Konyaaltı Rent A Car