Antalya rent a car Havalimanı

Antalya rent a car Havalimanı
Ticari alanda yapılan tüm alışverişlerde en önemli noktalardan bir tanesi de güvendir. Karşılıklı güven olduğu sürece, olağanüstü durumlar dışında herhangi bir sıkıntının meydana gelmesi beklenmez. Antalya havalimanı rent a car firması olarak, müşterilerimize hem konforlu hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet sunmak adına çalışıyoruz.
Araç kiralama alanında bulunan modellerimizin büyük bir çoğunluğu yeni marka ve modellerden oluşuyor. Özellikle Antalya havalimanı rent a car gibi kurumsal kiralama şirketlerinde, araçlarımızın tamamı kaskoludur. Bu sayede araç kullanım sırasında olası meydana gelebilecek kazalarda arıza ve hasar oluşursa, kaskonun yapıldığı sigorta şirketleri devreye girmektedir. Hasar, kiralamacının doğrudan bir hatası ya da trafik kurallarına aykırı bir davranışı olmadığı sürece sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.
Araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için bize başvurduğunuzda size bir sözleşme sunuyoruz. Yasal olarak hem firmamızın hem de siz değerli müşterilerimizin haklarını kapsayan bu sözleşme aracın her şeyi ile alakalıdır. Örneğin sigorta şirketlerinin hasarı üstlenmesi için olması gereken madde de bu sözleşme içerisinde yer almaktadır. Bilgiler eksiksiz bir şekilde tamamlandığı sürece hukuki bir sıkıntı meydana gelmez. Kirama hizmetlerimiz minimum 1 günden başlıyor. Maksimum ise ihtiyacınız olan uzun süreye kadar kiralama yapılabiliyor. Dolayısıyla günlük, aylık ve uzun dönem kiralamalar için farklı fiyatları sizlere sunuyoruz.
Antalya havalimanı rent a car araç kiralama sözleşmesi, firmamız ve kiralamak isteyen müşteri arasında imzalanan bir sözleşmeyi kapsıyor. Hangi araç kiralanıyorsa, sözleşme o aracın kiralandığına dair bilgiler yer alıyor. Tarihten kira bedeline, kiralamacı bilgilerinden, kiralama süresine kadar tüm detaylar bu sözleşmede yer alıyor. Antalya havalimanı rent a car kiralama ücretleri, aylık olarak müşterilerimizden tahsis edilmektedir. Sürücü belgesi olan ve araç kullanmayı bilen herkes, belli koşullar doğrultusunda araçlarımızdan ihtiyacına göre olanı kiralayabilir. Bunun dışında kurumsal bir firmaysanız, havaalanında ya da Antalya merkezinde araç ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Antalya havalimanı rent a car firmamız, zamanında hizmet ilkesiyle sizleri asla mağdur etmez. İçerisinde bulunduğunuz koşullara ve bütçenize en uygun araç önerilerini sizinle paylaşır ve 7/24 müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile tüm sorularına yanıt bulur...Antalya rent a car Havalimanı