Hakkımızda

Antalya, Türkiye'nin en sevilen şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle yaz dönemlerinde gelen yerli ve yabancı turistler ile şehrin nüfus sayısının arttığını görmekteyiz.  Şehri marka yapan en büyük unsurlardan bir tanesi de turizm sektörüdür. Tarihi ve turistik yerlerini gezebileceğiniz Antalya'da lüks yaşamdan kendisini koruyabilmiş, doğa, deniz ve köy yaşantısının bulunduğu yerler görebilirsiniz. Genellikle şehre ulaşım hava yolu ve kara yolu ile sağlanmaktadır. İlçeleri arasında mesafeler bulunan şehirde araç kiralama en büyük ihtiyaçlardan bir tanesidir. Antalya Havalimanı Rent A Car  firması, bu alanda konuklarına en iyi hizmeti verme adına çalışmalar yürütmektedir.

Antalya iline hava yolu ile yolculuk yapmanız durumunda Arma rent a car olarak siz değerli müşterilerimize  7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini önde tutarak araç filosunu sürekli genç yaşta modelli araçlar ile takviye ederek yolculuğunuzu konforlu ve emniyetli geçmesi için gereken özeni göstermektedir. Antalya havalimani rent a car'ın araç filosu içerisinde dizel, manuel ve otomatik vites araç seçenekleri arasında bütçenize uygun ekonomik ve lüxs sınıf araçları temin etmeniz mümkündür.  Araçlarımızın bakımları ve yetkili servislerinde yapılmakta ve kiradan gelen araçlar tekrar kontrol edilerek konforlu ve emniyetli yolculuk yapmanız için hazır hale getirilmektedir. Şirketimiz sizlere deneyimli ve güler yüzlü personeliyle Vip kalitesinde hizmet sunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Sizde araç ihtiyacınızı 7/24 www.havalimanirentacarantalya.com web adresimizden online yaparak kolaylıklardan ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize ve hayatınıza önem veren firmamız sizlere ve ailenize güvenli iyi yolculuklar diler.

image